Usługi

Remont Mieszkania Przed Tobą?

Kompleksowe Usługi Remontowe Nowy Sącz.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz znajomości trendów i technologii, jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo wymagające zlecenia remontowe. Świadczymy usługi na wysokim poziomie i zapewniamy spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.  

Skrupulatne planowanie

Przygotowujemy indywidualny budżet wraz z terminem wykonania poszczególnych prac remontowych.

Terminowość

Wiemy jak ważne dla każdego klienta jest ukończenie prac w wyznaczonym czasie, dlatego prace wykonujemy sumiennie i w określonej kolejności.

Jakość świadzczonych usług

Wiemy, że solidnie wykonana usługa to najlepsza reklama, dlatego świadczymy nasze usługi remontowe na jak najwyższym poziomie.

Usługi na każdą Kieszeń

Koszty remontu mieszkania, domu czy biura, w dużej części zależą od powierzchni, wysokości oraz stanu lokalu.

Remonty Mieszkania

W czym się speclizujemy?

Luks-s Spray.PL świadczy profesjonalne usługi remontowe w rozsądnym przedziale cenowym. Dysponujemy bardzo dobrym zapleczem technicznym oraz solidnymi fachowcami, co zapewnia wysoki poziom usług. 

Malowanie Natryskowe Nowy Sącz

Malowanie Natryskowe

Odbywa się przy użyciu specjalnego agregatu, który pod wpływem wysokiego ciśnienia wytryskuje drobne kropelki farby na konkretną powierzchnię.

Tynki Dekoracyjne Nowy Sącz

Tynki Dekoracyjne

Przedstawiają szeroką gamę możliwości projektowych – z ich pomocą stworzymy delikatne ścienne aranżacje z nutą blasku czy subtelnymi przetarciami, ale również zdecydowane i charakterystyczne efekty, takie jak beton czy marmur.

Układanie Płytek Nowy Sącz

Układanie Płytek/Paneli

To jeden z najpopularniejszych sposobów na wykończenie podłogi. Stosowane są głównie w łazienkach i kuchniach, ale coraz częściej można je spotkać także w pozostałych pomieszczeniach.

Posadzki Żywiczne Nowy Sącz

Posadzki Żywiczne

Mogą elegancko ozdobić salon, a jednocześnie nadać mu oryginalny, nowoczesny design. Posadzki żywiczne zasługują na uwagę ze względu na swoją wytrzymałość.

Szpachlowanie Nowy Sącz

Szpachlowanie

Powinno wykonywać się profesjonalnym sprzętem, z właściwą precyzją. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Szpachlowanie Nowy Sącz

Beton Architektoniczny

To ścienne rozwiązanie może być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Popularność zyskują betonowe ściany w kuchni lub w łazience. Łazienka wykończona betonem architektonicznym w połączeniu z jasnym drewnem będzie zachwycająco elegancka.

Sztukateria Nowy Sącz

Sztukateria

Sztukateria To elementy dekoracyjne, które urozmaicą Twoje wnętrze. Będą to nie tylko wnętrza klasyczne oraz nowoczesne aranżacje, które dzięki naszym ozdobą nabiorą dystynktywnego charakteru.

Tapetowanie Nowy Sącz

Tapetowanie

Tysiące wzorów i mnogość kolorów pozwalają uzyskać dowolną aranżację, a stosowanie trików – optycznie powiększyć remontowaną przestrzeń.

Malowanie Nowy Sącz

Malowanie Klasyczne

Malowanie klasyczne Powodzenie malowania zależy od umiejętnej pracy z „rolką”, a jak się okazuje, niewiele osób wie, jak to poprawnie robić.

Zapewniamy Najwyższą Jakość Usług Remontowych

Chcesz rozpocząć remont i szukasz profesjonalistów ?
Scroll to Top